Фонди в управлінні

Венчурний фонд являє собою ефективні можливості в сфері управління фінансовими ресурсами. Венчурне фінансування – результативний спосіб інвестування чинного корпоративного бізнесу.

Компанія ТОВ «КУА «КРОСС РІВЕР КАПІТАЛ» – ваша впевненість у максимально вигідному результаті!

Наша команда кваліфікованих фахівців займається проектами такого напрямку. Ми володіємо налагодженими зв’язки з найбільшими інвестиційними європейськими інститутами і численними венчурними інвестиційними фондами.

Таке взаємовигідне співробітництво гарантує розширення можливостей вибору і дає можливість залучити величезну кількість фінансових інструментів для здійснення проектів на українському ринку.

Наша діяльність почалася відносно нещодавно, але ми вже встигли завоювати прихильність численних клієнтів, які довіряють нашому професіоналізму, досвіду і безцінним знанням.

Послуги компанії ТОВ «КУА «КРОСС РІВЕР КАПІТАЛ»

Наші професіонали займаються реалізацією наступних завдань:

  • реєстрація фондів в державних органах;
  • розробка методики фондового функціонування і регламентної документації;
  • створення схем застосування фінансових інструментів із залученням венчурних фондів;
  • налагодження ефективного управління вільними фондовими засобами для отримання граничного  прибутку;
  • консультаційний супровід фондової діяльності.

Переваги венчурного інвестиційного фонду:

  • дає можливість централізовано контролювати бізнес і всі його напрямки;
  • дає можливість внутрішнього структурного кредитування за допомогою видачі процентних позик;
  • дозволяє легко координувати активи організацій і розподіляти між ними грошові потоки в максимально короткі терміни;
  • дозволяє ефективно управляти активами (вільними): об’єктами нерухомості, депозитами, доходами від роботи з фінансовими інструментами та іншими активами, які не обкладаються податком на прибуток;
  • дає можливість нерезиденту брати участь у венчурному фонді спільно з резидентами, таким чином, з’являються нові можливості розвитку компанії і максимально спрощується рух активів.

Венчурні фонди використовуються для управління діючого бізнесу, при старті нового проекту, під час будівництва нових об’єктів, для налагодження взаємодії між декількома організаціями, для управління корпоративними правами, у виробничих підприємствах.

Компанія ТОВ «КУА «КРОСС РІВЕР КАПІТАЛ»надає повний супровід процесу інвестиційного розміщення і вибору інвестування з урахуванням побажань клієнта. Наша команда детально продумує механізм вигідної взаємодії вашої фірми, венчурного фонду і всіх його безпосередніх учасників. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного проекту, тому досягаємо поставлених цілей.

Більш детальну інформацію щодо послуг можете отримати у наших консультантів.